UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Спреї (рідкі, сухі)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Купити кондитерський спрей фарбу

Всі ми любимо красиві торти і яскраві тістечка, і намагаємося вибирати яскраві або лаконічні, відповідно, дизайни. Дітей не особливо цікавить як виходить це різноманітне барвисте буяння - вони просто насолоджуються виглядом і смаком улюблених страв, чи то десерт, тістечко, марципан, шматочок торта або просто шоколад. А ось дорослі часом задаються цим питанням.

Виробники інгредієнтів для кулінарів продумують різні варіанти задоволення потреби та у смачних та красивих складових для виробництва кондитерських виробів та в інструментарії, яким користується кондитер, оскільки працювати з інгредієнтами має бути зручно.

Для цього створюються спеціальні пристрої, які ви можете купити окремо або такі, які вже містять інгредієнт для використання. Один із прикладів такого інструменту є кондитерський спрей.

У нашому магазині ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам асортимент продукту та інструментарію в оптимальному поєднанні різноманітності, якості та ціни. Використовуйте фільтр для оптимального підбору.

Кондитерський спрей фарба

Харчовий спрей, серед іншого, широко використовується для надання кольору або легкого відтінку поверхні кондитерського виробу. Ви можете купити, наприклад, балончик шоколадного спрею або спрей велюр необхідного вам тону.

Існують різні типи харчових спреїв. Одні використовуються для фарбування, інші для надання блиску, треті для оксамитового флокування дзеркальної глазурі кондитерських виробів або для заморожування виготовлених фігурок.

Кондитерський спрей постачається нашими партнерами. Для його виробництва часто використовують олію какао та натуральні або синтетичні харчові барвники.

Застосовувати харчовий барвник спрей краще при кімнатній температурі. Розпорошувати аерозоль треба на відстані 20-25 см, попередньо струснувши балончик.

Хороше рівномірне покриття спрей велюр для торта дасть за умови виконання всіх правил його зберігання, попередньої підготовки спрею так і заготівлі майбутнього кондитерського виробу, і, звичайно, правильного розпилення аерозолю.

У нашому магазині представлені спреї об'ємом 50 та 250 мл.

Важливо! Необхідно дотримуватися правил пожарної безпеки під час роботи з балончиком спрею – не розприскувати поруч із відкритим вогнем, не палити під час розпилення.

Купівля та доставка кондитерських спреїв по Україні

Кондитерський спрей можна придбати на сайті нашого інтернет-магазину, заповнивши форму замовлення.

Ви можете зробити порівняльний аналіз представлених спреїв, скориставшись відповідною функцією на сторінці товару.

Також наші фахівці готові провести попередню консультацію, порекомендувавши найкращий варіант товару для вашого майбутнього шедевра. Ви можете залишити запит на консультацію через форму “Перезвонити вам?”.

Навіть вже оформивши замовлення на підібрані інгредієнти, інструментарій, і додавши в замовлення вибраний спрей велюр для торта, купити додаткові інгредієнти ви можете зателефонувавши нам по одному із вказаних на сайті телефонів. Наші менеджери додадуть їх до вашого замовлення, за умови, що замовлення вже не було відправлено в точку доставки. В іншому випадку ми завжди раді оформити для вас ще не одне додаткове замовлення.

Доставка по Україні здійснюється нашими логістичними партнерами відповідно до їхніх робочих тарифів. Києвом можлива доставка кур'єром. Вартість та умови вказані у блоці “Доставка” на сторінці кожного товару.

Вгору