UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Упаковка для кондитерських виробів

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Зустрічають по упаковці — як надійно захистити та вигідно презентувати кондитерський виріб

Упаковка для кондитерських виробів є не менш важливою, ніж одяг для людей. Вона виконує не лише захисну, а й іміджеву функцію. Тому важко переоцінити значення упаковки для збереження та презентації солодощів. Очевидно, що будь-яке частування в яскравому обрамленні і з незвичайною подачею запам'ятається і сподобається всім куди більше, ніж дуже смачний десерт, «одягнений» у похмурий і непоказний «одяг». 

Все для упаковки кондитерських виробів можна купити в «Золотому трюфелі» з доставкою по Києву та Україні. Широкий вибір товару допоможе кожному покупцю придбати відповідну картонну упаковку для тортів, печива, мафінів, капкейків та інших солодощів, підставку для прикраси кондитерських виробів, інші пристосування та аксесуари для професіоналів та любителів кулінарної справи.

Необхідність упаковки для кондитерських виробів та її переваги

Упаковка – перше, що бачить замовник, на неї він одразу звертає увагу. Тому від того, наскільки сприятливе враження справить «обгортка», нерідко залежить вибір покупця. На практиці кондитерська упаковка служить трьом основним цілям:

  1. Захистити солодощі від механічних деформацій, бруду, пилу. Завдяки їй покупець отримує солодощі у непошкодженому, ідеальному вигляді.
  2. Привернути увагу людини своїм незвичайним, оригінальним виглядом. Подача та подання випічки надзвичайно важливі, це допоможе зацікавити покупця. Перевірено на досвіді, що коробка з картону, прикрашена красивими та яскравими зображеннями, у більшості випадків виглядає більш стильно та вражаюче, ніж однотонний ненасичений колір пластиковий контейнер.
  3. Розповісти людям про автора кулінарного творіння. Важливо, щоб кондитерські вироби, що сподобалися, замовник міг надалі легко і безпомилково відрізнити від пропозицій конкурентів. Грамотно створений дизайн упаковки, що добре запам'ятовується, допоможе покупцям завжди вибирати десерти виробника, що сподобався.

У нашому магазині можна купити упаковку оптом та в роздріб. Аргументи на користь вибору "Золотого трюфеля" - низькі ціни, оперативна доставка, різні форми оплати, співпраця тільки з відомими постачальниками.

Види упаковок для солодощів

Упаковки для десертів можуть бути виготовлені з різних матеріалів — з паперу, поліетилену, картону. Іноді можна зустріти варіанти, в яких поєднуються картон та пластик. Найпоширеніші на сьогодні зроблені з картону. 

Картон – екологічний, безпечний матеріал. При використанні випічки не передаються ніякі сторонні запахи або присмаки. Різноманітність форм та широкі можливості для художнього оформлення, а також невисока ціна спричинили популярність тари з цього матеріалу. Хоча така упаковка для солодощів коштує дешево, вона має гарну герметичність, достатню міцність, стійка до перепадів температури і підвищеної вологості. 

У нашому магазині можна купити різноманітну картонну упаковку для випічки — коробки та пакети для: 

  • тортів;
  • цукерок;
  • пряників, еклерів, зефірів, печива;
  • кексів, мафінів, капкейків;
  • макаронс. 

Можна вибрати як індивідуальне пакування, так і варіанти для кількох кондитерських виробів, рішення для порційних десертів. 

Для фасування цукерок, пряників, печива та іншої випічки часто використовують прозорі пакети.

Підкладкидля десертів

Картонні підкладки використовуються як основа різних кондитерських виробів. Вони запобігають пошкодженню десерту, появі тріщин, втраті форми, зміщенню ярусів у багатоярусних тортах при транспортуванні, спростять подачу солодощів на стіл. 

Підкладки бувають простими та посиленими, випускаються різних кольорів та форм. Виробляють їх із харчового картону, але у разі виготовлення занадто масивного та об'ємного торта необхідно додатково застосовувати пінопластові прошарки. 

Стенди для кондитерських виробів

Стенди служать для розміщення солодощів на вітрині або кафе, красивої подачі торта на якомусь урочистому заході, наприклад, весіллі або ювілеї. Такі аксесуари дозволять у вигідному світлі уявити будь-яку іншу випічку, створити святкову та незабутню атмосферу. Випускаються стенди різних розмірів та форм.

Вгору