UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Харчові фломастери і олівці

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Харчові олівці та фломастери

Кондитери часто у своїх роботах використовують різні пристрої. Це все допомагає десертам виходити на новий рівень, удосконалюється кондитерська справа. Десерти згодом стають вишуканішими з реалістичними малюнками. Для написів кондитери використовували крем із барвником або фарби. Наразі асортимент товарів у магазинах значно розширився, майстрам набагато легше стало робити різні прикраси. Заміною пензликам стали кондитерські харчові олівці, фломастери.

Харчовий фломастер виглядає як звичайний і працює за тим же принципом, заправлений відповідним цукровим барвником. Тепер, щоб зробити напис, не потрібно мити баночку та міняти різні пензлі, які швидко псуються. Зараз набагато простіше з таким винаходом намалювати малюнок. Все відбувається без пробілів та патьоків, які супроводжують нанесення тонких ліній пензлем на торт.

Харчові олівці - тюбики заправлені різнобарвною пастою. Вони зручні тим, що не потрібно готувати крем, фарбувати, наповнювати кондитерські пристрої. Можна просто взяти олівець, і легко видавлюючи пасту зробити напис на виробі. Вони можуть заповнюватися гелем, такий наповнювач висихатиме довше ніж звичайний. При його використанні необхідно витратити більше часу на декорування.

Купити харчовий фломастер у Києві

Ви можете знайти дуже багато різних пристроїв для кондитерів в інтернет-магазині «Золотий трюфель». Ми все більше розширюємо свій асортимент, ідемо в ногу з часом. Навіть новинки компанія продає недорого. Це той випадок, коли в Україні можна знайти магазин, який робить якість вищою за ціну.

Це не може не підкуповувати. В асортименті компанії з даної категорії є: набір гелевих олівців (4 шт. різних кольорів), харчових фломастери (5 шт. різних кольорів), а також окремі фломастери абсолютно різних кольорів. Вони досить недорогі, одна сторона розрахована на тонкі написи, а інша як харчовий маркер має товстіший стрижень.

Багато хто задається тепер питанням, де купити фломастери на харчових барвниках у Києві? У «Золотому трюфелі» можна замовити доставку по Україні або забрати самостійно з кондитерського магазину, де вам все підкажуть і пояснять. Під час онлайн замовлення ви завжди можете натиснути кнопку зворотного зв'язку, оператор вам передзвонить незабаром.

Харчові фломастери - переваги 

Багато кондитерів рекомендують використовувати харчовий маркер. Також, це «чарівна паличка» для дівчат та жінок, які роблять торти на замовлення. Фломастером можна зобразити красиві лінії на малюнку, промалювати деталі, зробити написи. Пензлем чи кондитерським мішком ти не зробиш усе настільки акуратно. Патьоки, тріщини — вічні проблеми кондитера і потрібно дуже довго вчитися, щоб створити напис глазур'ю не надто тонким або товстим.

Нове покоління пристосувань для кондитерів значно спрощує їхню роботу, робить її менш енерговитратною та красивішою. Більшість кондитерів дуже радіє інноваціям, а особливо тому, що вони швидко доходять до нашої країни.

Основні плюси кондитерських фломастерів та олівців:

  • Зручно писати і малювати;
  • Напис без патьоків;
  • Різноманітна палітра кольорів;
  • Економно в порівнянні з кремом та барвником;
  • Недорогі.

Харчові фломастери купити можна в «Золотому трюфелі». Ви можете вибрати як набори, що складаються з декількох кольорів, так і поштучно. Ціна набору - 56 гривень, олівців - 45, а окремо купить харчовий фломастер подвійний можна за 110 гривень.

Вгору