UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Індивідуальний друк на харчовому принтері

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Фото на торті? Немає проблем – індивідуальний друк на харчовому принтері до ваших послуг

Перенести будь-які фото на торти та інші десерти сьогодні дуже просто, якщо замовити індивідуальний друк на харчовому принтері в інтернет магазині «Золотий трюфель». Кондитерський виріб з фотографією винуватців урочистостей, приготований до весілля, ювілею або хрестин, виглядає оригінально і зазвичай викликає захоплення у гостей. Можна замовити солодку картинку на торт або іншу випічку до Дня всіх закоханих на 8 березня до будь-якої іншої святкової дати. Коханій людині буде приємно отримати в подарунок солодощі зі своїм їстівним фото або спільним відпочинком, значущою пам'яткою. 

Наш інтернет магазин – місце, де можна замовити індивідуальний друк на харчовому принтері. Від замовника потрібно лише надати файл із фото, яке потрібно роздрукувати, а також вибрати вид харчового паперу. Надалі готове зображення необхідно буде перенести на торт чи інший кондитерський виріб. Чому ж не зробити солодкий подарунок собі чи своїм близьким? Адже їстівний фотодрук — сучасний та неординарний спосіб оригінально прикрасити будь-який десерт, зробити його зовнішній вигляд яскравим та незабутнім. Застосування інноваційних технологій дає можливість отримати якісну та добре деталізовану картинку по фото, а потім перенести її практично на будь-який вид солодощів. 

Індивідуальний фотодрук на торті - вибираємо носій

Харчовий друк на замовлення схожий на звичайний. Спеціальний принтер виводить зображення на папір, але не на простий, а на кондитерський. Для друку використовуються спеціальні фарби. Фотографію можна завантажити з будь-якого цифрового пристрою або через Інтернет. 

Сьогодні вивести зображення можна на:

  • цукровий чи вафельний харчовий папір;
  • трансфери із шоколаду;
  • листи меренги.

Харчовий папір

Вафельну виготовляють із рисового борошна або крохмалю. Вона буває пористою та гладкою, не має смаку, не пахне, досить тендітна і може відносно легко зламатися. Випускають варіанти різної густини та товщини. Надруковані на рисовому папері фотографії виглядають менш яскраво, ніж на цукровому. Щоб її розм'якшити та додати зображенню блиску, потрібно використовувати спеціальний декор гель. Однак ціна такого матеріалу нижча, ніж у цукрової.

Картинка за своєю фотографією на цукровому папері вийде набагато яскравішою, з прекрасною кольоропередачею та деталізацією. Такий папір смачний — солодкий, з ароматом ванілі. Матеріал швидше сохне, практично непрозорий, щільний та еластичний, з ним легше працювати.

Трансфери з шоколаду та листи маренги

Шокотрансфером називають зроблену з сухого знежиреного згущеного молока плівку, на яку методом напилення нанесена плівка невеликої товщини. Вона дозволяє переносити фотографії на шоколад та глазур. Матеріал довго сохне, а зображення виходить дзеркально відображеним.  

Носій з меренги також є плівкою, на яку нанесено делікатне напилення. Фотографія потім переноситься на меренгу, так що друкують його, як і на трансферах із шоколаду, дзеркально відображеним. 

Куди і як переносять готові їстівні фото

При виборі матеріалу, на якому буде надруковано фото на замовлення, варто врахувати особливості застосування та перенесення готових зображень:

  • Картинки на вафельному папері можна перенести на поверхню з мастики, айсингу, шоколаду, глазурі, що охолола. Обов'язково необхідно перед нанесенням на торт акуратно з двох сторін обробити роздруковану картинку декор гелем, щоб уникнути деформації, для надання солодкого смаку та блиску, а також її вирівнювання.
  • Цукрове зображення переносять на мастику, глазур, що охолола, підійде воно і для айсингу, і для шоколаду. Важливо відкрити упаковану картинку безпосередньо перед нанесенням на торт, щоб уникнути висихання.
  • Шокотрансфер кладуть на поверхню десерту та рівномірно наносять темперований шоколад. Після його остигання потрібно обережно зняти плівку.
  • Лист меренги з фотографією потрібно розмістити на деку духовки зображенням вгору. Перенесення відбуватиметься при нагріванні духовки. Важливо для нанесення на малюнок підготувати однорідну меренгу, інакше фото не буде чітким. Після випікання та охолодження готових солодощів з них необхідно зняти плівку. 

У «Золотому трюфелі» можна не лише замовити індивідуальний друк фотографій на торти з доставкою готових картинок у всі регіони України, але й купити фарбу для харчового принтера, різноманітний кондитерський інвентар, сировину та інгредієнти для приготування солодощів.

Вгору