UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ароматизатори харчові

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Купити харчові ароматизатори

Ароматизатори харчові дедалі більше застосовуються у харчовій промисловості, особливо у кондитерській. Їхня популяризація пов'язана з поліпшенням отримання харчових продуктів за допомогою переробки сировини. Метою переробки є одержання концентратів білка, жирів та вуглеводів. Після закінчення переробки продукція повністю звільняється від зайвих речовин. 

Ароматизатори харчові рідкі служать для збагачення їжі додатковими смаковими ароматами та смаками. Їхнє головне завдання – покращити ароматичні характеристики продуктів харчування. Щоб отримати смак будь-якого продукту, всі хімічні складові поєднуються в строгому співвідношенні. Одними з головних є настої, ефірні олії та соки. При цьому, незважаючи на хімічне походження, компоненти є натуральними та нешкідливими для людського організму. 

Як правило, харчові ароматизовані добавки використовують для:

  • відновлення частково втраченого смаку продукту через тривале зберігання;

  • підтримки стандартизованих смаків і ароматів продуктів харчування, що широко використовуються (наприклад, молочна продукція);

  • посилення смаку та аромату їжі;

  • створення ідентичної, але в той же момент різної продукції (наприклад, газування, цукерки, печиво та ін.);

  • виробництва морозива, спиртних напоїв, хлібобулочних виробів та ін.

Подібна експлуатація добавок дозволяє уникнути зайвих великих фінансових витрат на придбання дорогих справжніх інгредієнтів, адже високоякісний ароматизатор справиться із цим завданням анітрохи не гірше.

Варто зазначити, що не кожен ароматизатор виявляє свої властивості одразу після використання. У нашому інтернет-магазині «Золотий трюфель» можна купити концентрований харчовий ароматизатор високої якості, який обов'язково порадує будь-кого, хто любить готувати не лише смачно, а й гарно. 

Як виробляють ароматизатори?

Ароматизовані харчові барвники є сумішами натуральних та штучних компонентів, що створюються для відповідності певному харчовому продукту. 

Сучасний підхід до виготовлення ароматизаторів значно відрізняється від раннього. Аналітична хімія досягла нереальних висот, завдяки чому можна взяти будь-який натуральний продукт, зробити з нього екстракт, який надалі буде поміщений у хроматограф, де буде видно якісь речовини в яких кількостях містяться в продукті. Аналіз за вмістом харчових речовин відрізняється від смакового аналізу, адже всі речовини пахнуть по-різному: одних треба зовсім небагато і цього буде достатньо для насиченого аромату, інших потрібно багато і все одно вони будуть слабо віддавати смак та запах. 

Деякі речовини присутні в таких невеликих кількостях, що звичайний аналіз їх може просто не помітити. Наприклад, з ваніллю справи досить просто, адже крім ваніліну там більше нічого немає. Якщо взяти складніші запахи, за справу береться флейворист, який повинен визначити потрібні речовини з продукту, а також підібрати заміну, якщо це необхідно. 

Де придбати харчові ароматизатори?

Ароматизатори харчові можна купити у компанії «Золотий трюфель». Асортимент магазину досить широкий, що дозволяє підібрати потрібний товар, виходячи з особистих потреб.

Вгору