UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Коробка для пряників і печива

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Купити коробки для пряників і печива

Компанія "Золотий трюфель" - не просто постачальник інгредієнтів та супутніх товарів для кондитерського виробництва. Ми даруємо радість та щастя вашим клієнтам – дітям та дорослим, які будуть насолоджуватися солодощами, зробленими, прикрашеними та запакованими вашими руками.

Потреба людини у солодкому ніколи не зменшиться. Отримувати задоволення та необхідну дозу глюкози, яка є основним універсальним джерелом енергії для організму, можна по-різному.

Один з найприємніших способів - з'їсти щось солодке, торт, печиво, цукерка, десерт, тістечко або пряник. Пряники медові, пряники розписні, пряники до чаю та пряники на свята. І діти і дорослі готові насолоджуватися цими ласощами скрізь і завжди.

І для всіх них потрібна красива, зручна та надійна упаковка. Наприклад, коробка для пряників із віконцем.

Виріб повинен найкраще представляти продукцію, яку кондитер запропонує та запакує для свого клієнта.

Коробка для пряників

Наш інтернет-магазин "Золотий трюфель" пропонує продукцію найкращих виробників. А це означає, що:

  • для виробництва упаковки для продуктів харчування використовують спеціальний жиростійкий картон;
  • розмір коробки оптимальний для використання як домашньою пекарнею, невеликим кондитерським цехом, так і великою фабрикою;
  • дизайн упаковок розроблений таким чином, щоб коробка могла відповідати будь-якій значній події. На вибір є як лаконічний простий, так і святковий - і той, і той варіант можна використовувати як подарунковий для будь-якої приємної події;
  • розмір вікна на кришці картонної коробки для пряників найкраще демонструє продукцію, при цьому залишаючи по краях 5-6 см картону для збереження жорсткості упаковки;
  • вікно коробки зроблено із спеціального пластику.

Пропонуємо купити упаковку для пряників на нашому сайті.

Продукцією нашого магазину користуються як професіонали-кондитери великих виробництв та пекарень, так і кулінари-новачки.

Упаковку для пряників оптом можна замовляти прямо з офісу чи з дому. При цьому ціна значно зменшиться вже за оформлення 5 одиниць товару.

Каталог продукції великий, і включає майже 3000 найменувань, від інгредієнтів та декору до упаковки та кондитерського інвентарю.

Коробки для пряників можна купити у розділі "Упаковка".

При замовленні ви отримаєте самозбірні коробки. Такий варіант упаковки має кілька переваг:

  • коробка не пошкодиться при доставці замовнику;
  • зберігання кількох десятків, або навіть сотень коробок у розкладеному вигляді значно зменшує необхідні розміри місця складування;
  • простота складання такої коробки підвладна навіть дитині.

Робота з клієнтами

Купити коробку для пряників – це важлива, але лише одна частина задоволення потреби у святі вашого клієнта.

Велике значення має правильний вибір усіх вихідників для вашого продукту. Інгредієнти, інструментарій, декор, упаковка – це складові вашого успіху в завоюванні примхливих сердець клієнтів.

У нас працюють професіонали, готові відповісти на ваші запитання, підказати та допомогти з оформленням вашого замовлення – підібрати товар, вибрати зручну форму оплати та перевізника.

Доставка здійснюється по Києву та Україні. Ви можете скористатись послугами однієї з логістичних компаній, список яких представлений у розділі "Оплата та доставка". Також замовлення можна забрати в одному з магазинів, згідно з умовами доставки, зазначеними для кожного магазину окремо (дякуємо за розуміння).

Ми завжди готові допомогти вам подарувати радість та свято вашим клієнтам.

Вгору