UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Коробка для капкейков, кексів та мафінів

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Підкресліть свої продукти за допомогою коробки для капкейків

Щоб викликати посмішку у клієнтів, друзів або членів сім'ї своєю випічкою, подаруйте її у гарній коробочці для капкейків. Міцні коробки від золотого трюфеля збережуть ваші творіння в безпеці під час тривалих поїздок, гарантуючи, що ваші кондитерські прикраси завжди будуть добре виглядати, а деякі з них мають прозорі вікна, які дозволяють одержувачам насолоджуватися візуальною насолодою або демонструвати свій подарунок на корпоративних заходах та вечірках нагоди дня народження.

Скільки капкейків може поміститися в одну коробку для капкейків

У нас на сайті є різні розміри для спеціальних замовлень, тому ви можете отримати набір 14 x 10 x 4 дюйми або інший розмір, який відповідає вашим потребам. Коробка розміром 14 x 10 дюймів x 4 дюйми може поміститися дванадцять стандартних капкейків або можна використовувати для капкейків того ж розміру. Кондитерські, у яких використовуються стандартні форми для випікання, виробляють капкейки розміром 2 дюйми.

Чи всі коробки для капкейків мають виступи для пальців?

Декілька варіантів поставляються з виступами для пальців, розташованими на вкладишах, що дозволяє вам класти або виймати капкейки, не торкаючись ваших прикрас. Багато стандартних коробок поставляються попередньо зібраними і мають вставки висотою 7/8 дюйма, які щільно прилягають до коробки, тому ваші прикрашені, посипані шедеври доставляються в первозданному вигляді, а після видалення вікон деякі коробки можна навіть переробити. Варіанти упаковки для кексів також забезпечують наступні переваги:

Коробки для капкейків міцні?

Коробки для кексів зазвичай виготовляються із міцного картонного паперу або прозорого ПЕТ-пластику, тому вони можуть надійно утримувати ваші продукти під час тривалих поїздок, а їхня шарнірна конструкція дозволяє клієнтам легко витягувати кожен торт. Їхня прямокутна форма дозволяє заощадити місце, упаковавши кілька коробок разом, а їхня приваблива конструкція з високим куполом може допомогти залучити клієнтів та збільшити імпульсні продажі на шкільних заходах чи заходах зі збору коштів в офісі.

  • Багато окремих картонних коробок для капкейків поставляються з вкладишем
  • Багато окремих картонних коробок для капкейків поставляються з вкладишем.
  • Декілька коробок для капкейків мають 2 вікна, які облицьовані прозорим пластиком і звернені до протилежних сторін для оптимального огляду.
  • Деякі подарункові коробки для капкейків мають зручні ручки зі стильними краями для привабливої ​​презентації.
Вгору