UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Флористичні дроти

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Флористичний дріт у Золотому Трюфелі

Для створення справжніх кулінарних шедеврів досвідчені майстри використовують різноманітні інструменти та пристрої. Вони дозволяють зробити десерт не тільки смачним, але й чудовим. Оформлення у разі також важливо, як внутрішнє составляющее.

Дуже часто торти прикрашаються різними кольорами (універсальний декор) та фігурками. Щоб закріпити таку прикрасу, кондитерам необхідний флористичний дріт. Завдяки їй процес створення композиції чи букета суттєво спрощується.

Особливості товару

Купити флористичний дріт можна під різними номерами та в різних колірних рішеннях – білий, зелений. Перший варіант універсальний – при потребі виріб можна підфарбувати.

Щоб у процесі зіткнення з продуктами та іншими компонентами дріт не окислився, він попередньо обертається бавовняною ниткою. Крім того, для надання стебла натуральності багато майстрів використовують тейп-стрічку, яка нагрівається від тепла рук і щільно прилягає до дроту.

З метою убезпечити дріт від окислення при контакті з іншими складовими частинами, його спеціально обертають бавовняною ниткою.

Нумерація дроту флористичного і де він застосовується

  1. В оформленні кулінарних шедеврів використовують дріт під номерами 16-33. Чим більший номер, тим тонший виріб. Найбільш товстим є дріт № 16 (1,29 мм), а найтонший - № 33.
  2. Кожен із номерів призначений для виконання певного виду робіт.
  3. №16 та №18 мають найбільший діаметр. Їх найчастіше задіють для створення і кріплення квітів, що мають значну основу, і складних конструкцій.
  4. Дріт №20 має менший діаметр, ніж два попередні. Застосовується вона для формування серединок квітів та бутонів, у яких основа досить важка.
  5. №22, 24 використовуються як основа квіткового букета. Вона дозволяє створити щільне і велике листя, а також бутони великих розмірів.
  6. Дріт №26 є ідеальним варіантом для формування більшості квітів та листя.
  7. №28, 30 слід вибирати при необхідності зробити невеликі за розміром бутончики або сформувати гілки, що витаються, ягоди.
  8. №33 не настільки популярний, як решта. Це пов'язано з тим, що його застосовують для формування маточок, тичинок, дрібних квіточок і листочків. В основному всі воліють ці деталі купувати у готовому вигляді. Незамінний варіант для виконання тонкої, тонкої роботи.

Найзатребуванішим є дріт №26 і 28. Ці номери вважаються універсальними. Часто вона використовується при створенні каркасів тортів, що відрізняються складністю. Також вона підходить для створення найпопулярніших останнім часом цукеркових композицій, букетів.

Де купити дріт флористичний

На сайті нашого інтернет-магазину можна придбати товар за найвигіднішою ціною. Флористичний дріт, який можна купити з доставкою по Україні, представлений в різних кольорах. У каталозі пропонується великий вибір дроту та супутніх матеріалів, таких як темп-стрічка, що дозволить вам створити потрібну композицію.

При необхідності, наші консультанти допоможуть вам визначитися з номером виробу та приймуть ваше замовлення. Для цього достатньо зв'язатися з нами за телефоном. Також, можна здійснити покупку у кілька кліків прямо на сайті.

Вгору